Med Drzewo Życia

W wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Med Drzewo Życia znajdą Państwo niezbędne urządzenia i elementy wyposażenia pokoju Pacjenta, pozwalające na zagwarantowanie mu odpowiedniej opieki, komfortu i bezpieczeństwa w trakcie rekonwalescencji.

Med Drzewo Życia

Koncentrator tlenu

Aparat tlenowy, koncentrator tlenu INVACARE PLATINUM S to jeden z najbardziej żywotnych aparatów tlenowych. Urządzenia te pobierają powietrze atmosferyczne, sprężają je i oddzielają azot od tlenu. Dzięki temu zapewniają stały dopływ tlenu, który jest produkowany na bieżąco.

Med Drzewo Życia

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne

Przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów w ośrodkach opiekuńczych oraz w środowisku domowym. Wszystkie łóżka rehabilitacyjne są w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Dodatkowo przez cały okres wynajmu, łóżka podlegają serwisowi.

Med Drzewo Życia

Szyna CPM

ARTROMOT jest motoryczną szyną rozruchową do pooperacyjnej, długotrwałej mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego. Urządzenie w pełni sprawne, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym!

Med Drzewo Życia

Materace

Do każdego łóżka rehabilitacyjnego wymagany jest materac podstawowy – piankowy, który można wypożyczyć również na naszej stronie.
Wszystkie materace są gofrowane o wymiarach 90x200cm.

Med Drzewo Życia

Materac przeciwodleżynowy

Materace przeciwodleżynowe zmiennociśnieniowe przeznaczone są dla osób, które zmuszone są do podjęcia długotrwałego leczenia i rehabilitacji przeprowadzanego, ze względu na stan zdrowia pacjenta, głównie w pozycji leżącej. Długotrwałe leżenie w jednej pozycji naraża pacjenta na odleżyny.

Med Drzewo Życia

Podnośnik pacjenta

Opieka nad niepełnosprawną ruchowo osobą to ogromne wyzwanie. Codzienna pielęgnacja takiej osoby wymaga bardzo dużego wysiłku i naraża opiekuna na poważne problemy z kręgosłupem. Nieocenioną pomocą może okazać się podnośnik pacjenta.

Med Drzewo Życia

Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie to specjalne urządzenia umożliwiające przemieszczanie się osoby, która nie może się samodzielnie poruszać ze względu na niepełnosprawność, chorobę, uraz itp. Rozwój medycyny oraz technologii produkcji wózków w znaczący sposób wpływa na życie osób, które muszą poruszać się na wózkach inwalidzkich.

Med Drzewo Życia

Wózek toaletowy

Wózek toaletowy na kółkach – jest bezpieczny, jego udźwig to 120kg. Łatwo się go myje i dezynfekuje. Pełni funkcje przenośnej toalety dzięki czemu jest bardzo przydatny dla osób z różnymi schorzeniami oraz niepełnosprawnych.

Med Drzewo Życia

Balkonik

Balkonik jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

Med Drzewo Życia

Kule ortopedyczne

Kule ortopedyczne ratują z opresji w momencie, gdy poruszanie się jest utrudnione i nie do końca możliwe.

Med Drzewo Życia

Ssaki medyczne

Standardowy, przenośny aspirator jest odpowiedni do stosowania w różnych dziedzinach medycyny, gdzie potrzebny jest próżniowy, cichy i bezpieczny sprzęt. Aparat jest wygodny w użyciu, praktyczny i odpowiedni w szczegolności do stosowania na oddziałach szpitalnych, w przypadku pierwszej pomocy czy w okresie pooperacyjnym. Przeznaczony do odsysania z ludzkiego ciała niepotrzebnych cieczy i substancji ustrojowych.

Wynajem sprzętu medycznego

Masz pytania dotyczące urządzeń, ich obsługi, działania czy dostawy?

Oferujemy konkurencyjne ceny, opcja dostawy z instruktażem oraz profesjonalny serwis i doradztwo.