Szkolenia z survivalu

Ciekawy sposób na pracowniczą integrację? Okazja, by nauczyć się czegoś nowego? Wyjątkowa przygoda w nietypowych warunkach? Nasz kurs survivalu dla pracowników dla każdego będzie czymś innym. Ale jedno jest pewne. Każdy uczestnik wyjedzie z takiego wydarzenia z wyjątkowymi wspomnieniami oraz nowymi umiejętnościami.

Czy jesteście gotowi podjąć wyzwanie? W takim razie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Podstawy survivalu – co Was czeka podczas kursu?

Szkolenia survivalowe dla pracowników firm lub klientów indywidualnych, obejmują przede wszystkim podstawy takie, jak sygnalizacja alarmowa. Umiejętność wzywania pomocy w każdych warunkach jest niezbędna do przeżycia. Nauczymy Was jak wykorzystywać do tego słońce oraz gwiazdy, jak rozpalić ognisko sygnalizacyjne oraz jak odnaleźć drogę za pomocą tradycyjnych przyrządów – busoli i kompasu.

Podstawy survivalu obejmują też naukę zdobywania pożywienia i wody, czyli umiejętności kluczowe w każdych warunkach. Nauczymy Was m.in. filtrowania wody z naturalnych źródeł i opowiemy, co jeść w wypadku zgubienia w lesie.

Kurs przetrwania – informacje

Na kursy dla pracowników, które organizujemy, może zapisać się każdy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału zarówno osoby prywatne, jak i Klientów biznesowych. Mamy doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń dla małych, średnich oraz dużych firm. Polecamy tę formę na integrację pracowników, choć nie tylko!

Wydarzenia te prowadzimy w określonym terminie, który można ustalić indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty!