Szkolenie z pierwszej pomocy

Umiejętność wykonywania RKO czy opatrzenia skaleczeń może okazać się bardzo przydatna w biurze, domu, na wyciecze rowerowej i wielu innych, codziennych sytuacjach. Z tego powodu dobrze jest odbyć szkolenie z pierwszej pomocy z certyfikatem, które dostarcza wiedzę teoretyczną i pomaga zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do reagowania w nagłych przypadkach.

Events Drzewo Życia – kurs pierwszej pomocy

Nasza firma może przeprowadzić dla Ciebie, a także Twojej firmy, pracowników lub wolontariuszy, kurs pierwszej pomocy z certyfikatem, podczas którego instruktorzy poruszą różne tematy związane z reagowaniem w nagłych sytuacjach. Nauka z Events Drzewo Życia obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną i jest ukierunkowana na przygotowanie do:
– prawidłowego wezwania służb,
– oceny stanu poszkodowanego,
– układania w pozycji bezpiecznej,
– sprawdzania oddechu,
– wykonywania RKO
– i nie tylko.

Szkolenie z pierwszej pomocy – dla pracowników

Z naszej oferty mogą skorzystać różne firmy. Prowadzimy m.in. szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników firm, którzy mogą napotkać różnorodne sytuacje wymagające szybkiej reakcji. Możemy również zorganizować zajęcia z certyfikatem dla wolontariuszy, nauczycieli, dzieci, a także wielu innych.

Kurs pierwszej pomocy – certyfikat

Po zakończonej nauce każdy uczestnik otrzymuje od nas potwierdzenie udziału w zajęciach. Certyfikat z kursu pierwszej pomocy to dowód na to, że dany pracownik ma podstawową znajomość technik ratowniczych oraz wiedzę, jak wykonać czynności ratujące zdrowie i życie, od resuscytacji krążeniowo-oddechowej po postępowanie w przypadku złamań czy oparzeń.